Πάμε Μαρία Σάκκαρη! - Μαζί σου στις νίκες - Ακαταπόνητη & τους Ολυμπιακούς Αγώνες η διεθνής τενίστρια μας - Τι ανάρτησε

«Τόσο περήφανη που εκπροσωπώ την #TeamHellas και ξεκινάω με μια νίκη στο @olympics – Πάμε!», έγραψε η τενίστρια.

Η διεθνής τενίστρια Μαρία Σάκκαρη έπαιξε χθες ενάντια στην  Ντάνκα Κόβινιτς από το Μαυροβούνιο και αυτή η πρώτη νίκη είναι καθοριστική και σαρωτική.

Από το πρώτο σετ φαινόταν πόσο καλά τα πάει, αφού το σκορ ήταν  6-0 σε 24 μόλις λεπτά, ενώ σε λιγότερο από μία ώρα τελείωσε την πρόκριση.

Η ταλαντούχα και δυναμική τενίστρια δεν θα σταματήσει εκεί… πάει για χρυσό.

Διαβάστε ακόμα: Παρίσι 2024: Κυριάκος & Μαρέβα Μητσοτάκη στις κερκίδες για την Μαρία Σάκκαρη – «Συνέχισε δυνατά, μπράβο!», έγραψε η σύζυγος του Πρωθυπουργού στην «νύφη» της (φωτό & βίντεο)

Έχει αποδείξει πολλές φορές ότι είναι ακούραστη και ασταμάτητή όσον αφορά το μεγάλο της πάθος…το τέννις.

Τώρα η Μαρία Σάκκαρη ανέβασε μετά την πρώτη της νίκη και έγραψε στην λεζάντα της ανάρτησης: «Τόσο περήφανη που εκπροσωπώ την #TeamHellas και ξεκινάω με μια νίκη στο @olympics Πάμε!».

Διαβάστε ακόμα: Η Μαρία Σάκκαρη εξομολογείται για τον αγαπημένο της Κωνσταντίνο Μητσοτάκη: Είμαι πολύ τυχερή που τον έχω - Με σπρώχνει να προχωρήσω να γίνω καλύτερη (βίντεο)